Clubhuis beheerder gezocht

Clubhuisbeheerder(s) m/v

Voor het spelen van het scoutingspel bij scoutinggroep De Bevers is een goed clubhuis onmisbaar. Sinds 2000 beschikken we over een blokhut (de Dam) midden in het stadspark Staddijk. Om ervoor te zorgen dat onze eigen speltakken, maar ook huurders dit gebouw op een prettige manier kunnen gebruiken is er een clubhuisbeheerder. Ter ondersteuning van onze huidige clubhuisbeheerder zijn we op zoek naar één of twee extra clubhuisbeheerders, zodat zij samen een beheercommissie kunnen vormen.
Hiervoor zijn we op zoek naar iemand die graag zijn of haar steentje wil bijdragen aan het draaiende houden van onze scoutinggroep.

Taken

 • Ervoor zorgen dat de Dam schoon en opgeruimd blijft
 • Onderhoud van de Dam
 • Kleine reparaties uitvoeren
 • Contact met onze verhuurder (gemeente Nijmegen) voor grote reparaties
 • Verhuur van de Dam
 • Uitreiken van sleutels van de Dam aan stafleden
 • Beheer van het alarm

Competenties/vaardigheden

 • Affiniteit met een vrijwilligersorganisatie
 • Plannen en organiseren
 • Verantwoordelijkheidsgevoel
 • Punctualiteit
 • Omgaan met administratie
 • Mondelinge en schriftelijke communicatie (intern met de leden en de leiding, extern met huurders, gemeente, klusbedrijven etc.)
 • Zelfstandig kleine klussen kunnen uitvoeren

Het zou erg fijn zijn als hij/zij ook af en toe op een doordeweekse dag (ma-vr) beschikbaar is. In verband met reparaties door monteurs en dergelijke. De diverse taken zullen in onderling overleg worden verdeeld.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Dennis Reijers (clubhuisbeheerder)
e-mail: dennisr@scoutinggroepdebevers.nl
www.scoutinggroepdebevers.nl