Privacy en gegevensbescherming

Privacy en gegevensbescherming

Scoutinggroep De Bevers verwerkt persoonsgegevens. Wij willen je hierover graag duidelijk en transparant informeren. In de privacyverklaring geven wij je antwoord op de belangrijkste vragen over de verwerking van persoonsgegevens door Scoutinggroep De Bevers.

Grotendeels valt de verwerking van persoonsgegevens  onder de integrale privacyverklaring van Scouting Nederland die te vinden is op https://www.scouting.nl/privacy. Wil je meer lezen over hoe wij als vereniging en Stichting (verhuur) omgaan met het verwerken van persoonsgegevens? Download dan de privacyverklaring van de vereniging en van de stichting: Privacyverklaring Scoutinggroep de Bevers Рversie 1.0.

Voor vragen over onze privacyverklaring of klachten over de verwerking je persoonsgegevens door zowel de vereniging als stichting scoutinggroep De Bevers kun je een mail sturen naar info@scoutinggroepdebevers.nl